Homemade virgin margarita met aardbei

_PSA5782.jpg
De zomer is tot nu toe al flink warm geweest. En dat houd ik dat je vaak van het niks doen al gaat zweten. Nou zou je er voor kunnen kiezen om even onder de koude douche te gaan staan of een duik te nemen in een zwembad. Maar je zou ook een lekker koud drankje kunnen maken. Cocktails in de zomer zijn altijd wel een grote favoriet. Maar met de hitte de afgelopen weken, kan alcohol nog wel eens hard aan komen. Daarnaast drink ik eigenlijk nooit alcohol. Vandaar dat ik deze margarita in een alcohol vrije variant maakte. Inclusief aardbeien en een randje suiker op het glas. _PSA5792.jpg
Dit heb je nodig voor 2 glazen:

  • 100 gr bevroren aardbeien
  • 75 ml sinaasappelsap
  • 50 ml water
  • 2 el limoensap
  • 2 el agave siroop of naar smaak
  • kristal suiker voor de rand van het glas

Zo maak je het:

Doe de bevroren aardbeien samen met het water en het sinaasappelsap in een blender en blend alles goed fijn tot een gladde massa.
Voeg naar smaak limoensap en agave siroop toe en blend nogmaals goed door.
Ik vond het zurige van de limoen wel lekker, maar als je hem liever wat zoeter wilt, kun je nog wat extra agave siroop toevoegen.
Leg wat kristal suiker op een bordje.
Maak de rand van de glazen nat met wat water of limoensap en doop de rand in de suiker.
Op die manier creëer je makkelijk een suikerrandje.
Schenk de cocktail in de glazen en serveer meteen.

Eet smakelijk!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s